استفاده از سامانه مدیریت مرکز خرید و مجتمع تجاری رایگان شد

با توجه به تغییر سیاست های شرکت در پایان سال 1402، استفاده از سامانه مدیریت مرکز خرید و مجتمع های تجاری

از ابتدای سال 1403 برای همیشه رایگان شد.

یکی از دغدغه های شرکت تامین هزینه پیامک های ارسالی بود که با توجه به تغییرات اعمال شده، مجتمع ها در صورت تمایل به تعامل با مالک و مستاجر می توانند پنل پیامکی خود را شارژ نمایند و از امکانات سامانه بهره مند شوند.

پیامک های ارسالی از طریق خطوط خدماتی به اطلاع مالک و مستاجر رسانده می شوند و امکان گزارش از وضعیت پیامک ارسالی در سامانه برای مدیر مرکز خرید و مجتمع تجاری امکانپذیر است.

سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500 یک وب اپلکیشن یکپارچه است و به عنوان یک دستیار قابل اعتماد برای تعامل با مالک و مستاجر برنامه ریزی گردیده و با پیامکی شارژ ماهانه ( هزینه های مشترک ) و هزینه های عمرانی وصول مطالبات مجتمع را تسریع میکند ، به دلیل پیاده سازی آزمایشی سامانه در سال 1399 در منطقه آزاد قشم و رفع انتظارات مجتمع های بزرگی چون بازار ستاره قشم با 648 واحد ، مجتمع تجاری زمرد درگهان با 548 واحد ، مجتمع فردوسی قشم با 650 واحد، مجتمع معراج قشم با 1800 واحد، طراحی سامانه با هدف رفع انتظارات مراکز خرید متوسط و بزرگ به انجام رسید است پس بی شک در مجتمع ها، مراکز خرید و پاساژ های با واحد کمتر نیز پاسخگو خواهد بود.
تیم مطالعه، تجزیه و تحلیل سامانه مشتمل بر 18 نفر در زمینه های دیتا ساینس، مدیریت، مدیریت مالی، حسابداری، حقوق، معماری، آرشیتکت و طراح منظر و تیم برنامه نویسی از 34 نفر از افراد خلاق و با انگیزه تشکیل شده است.
تلاش این تیم 52 نفره تسهیل مدیریت مجتمع های تجاری و مراکز خرید می باشد و تا کنون افتخار همکاری با بیش از 53 مجتمع تجاری و مرکز خرید با 14.072 واحد ، مشتمل بر 3076 مالک و مستاجر را داشته ایم.
امکان گزارش گیری از خروجی اکسل سامانه امکان تولید هر گزارش مورد انتظاری را فراهم می آورد و مدیر سامانه می تواند بیش از 160 گزارش را استخراج تا مدیریت مجتمع را بهبود بخشد.
به منظور نتیجه گیری بهتر، اطلاع رسانی و تعامل بهتر، تمام گردش های مالی فی مابین مجتمع با مالک و مستاجر از طریق خطوط خدماتی مخابرات به اطلاع مالک و مستاجر رسانده می شود، خطوط پیامکی خدماتی، خطوطی هستند که در صورت مسدود شدن پیامک های تبلیغاتی همچنان به مخاطب ارسال صورت می پذیرد.

مدیریت مجتمع تجاری 36500 ، اپلیکیشن شارژ ، مدیریت مجتمع تجاری ، مدیریت مجتمع اداری ، مدیریت مجتمع مسکونی ، مدیریت تابلوهای تبلیغاتی مجتمع ، مدیریت پارکینگ مجتمع ، مدیریت انبار مجتمع ، مدیریت مالی مجتمع ، مدیریت اداری مجتمع ، مدیریت مالک مجتمع ، مدیریت مستاجر مجتمع ، مدیریت شارژ مجتمع

مدارک لازم برای شروع مدیریت مجتمع

ایجاد مجتمع تجاری و مرکز خرید

جهت تسریع ورود اطلاعات مجتمع تجاری ، مرکز خرید، پاساژ و بازار 3 فایل اکسل تهیه شده است، بهتر است ابتدا فایل ها را تکمیل تا ما اطلاعات اولیه را در سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500 برای شما بارگذاری نماییم .

فایل اشخاص: 

دریافت اطلاعات مالک و مستاجر، کد ملی، جنسیت، نام و نام خانوادگی، شماره موبایل
در صورت عدم دسترسی به کد ملی مالک و مستاجر،  آن را خالی بگذارید.
در اولین ورود مالک یا مستاجر به پنل کاربری کد ملی به اجبار دریافت می شود

معرفی واحد ها:

در این فایل اطلاعات زیر دریافت می شود
کاربری، کد شناسه طبقه،پلاک، پلاک فرعی، متراژ، وضعیت، جنسیت مالک، نام مالک، نام خانوادگی مالک، کد ملی مالک، موبایل مالک، جنسیت مستاجر، نام مستاجر نام خانوادگی مستاجر، کد ملی مستاجر، موبایل مستاجر
وارد کردن کاربری،پلاک، پلاک فرعی، متراژ، وضعیت الزامی است.

سند افتتاحیه:

پس از وارد کردن اطلاعات واحدها و اشخاص اطلاعات سند افتتاحیه دریافت می شود.
اطلاعات دریافتی شامل: پلاک،پلاک فرعی، بدهکاری شارژ، بستانکاری شارژ، بدهکاری مالکانه، بستانکاری مالکانه

ورود به سامانه:

برای ورود به پنل مدیریت سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500 اینجا کلیک کنید.

با ارسال پیام به شماره 09177249365 به جمع مدیران کارآمد مجتمع های تجاری 36500 بپیوندید. 

پیامک های ارسالی

پیامک ارسالی اعلام بدهی شارژ به مالک و مستاجر سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500
نمونه پیامک ارسالی اختصاص واحد به مالک سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500

برگ شارژ

علاوه بر ارسال پیامک اعلام شارژ شما میتوانید نسبت به چاپ برگ شارژ نیز اقدام کنید، زمان صدور شارژ ماهانه با انجام محاسبات برای مجتمع های بالای 500 واحد فقط 4 دقیقه زمان نیاز دارد، یک فایل با فرمت pdf تولید و یا مستقیما برای چاپ ارسال نمایید.
در صورت تمایل می توانید لوگوی مجتمع خود را در بالای برگ شارژ نیز درج نمائید.

دوره شارژ بصورت ماه – سال
تاریخ صدور و مهلت پرداخت
پلاک، پلاک فرعی، طبقه، لاین و متراژ واحد
نام و نام خانوادگی مالک
نام ونام خانوادگی مستاجر
عنوان واحد صنفی
صورتحساب شارژ شامل
شرح شارژ ماهانه و نحوه محاسبه شارژ بصورت متراژی یا ثابت
امکان درج مبلغ مازاد، کسورات شارژ ماهانه با پیام مربوطه
نمایش بدهکاری یا بستانکاری واحد
جمع مبلغ بدهی دوره
صورتحساب مالکانه – هزینه های عمرانی
مبلغ بدهی مالکانه و شرح مربوط به آن
نمایش بدهکاری یا بستانکاری واحد
سایر موارد
درج شماره حساب و شماره کارت مجتمع
درج شماره تلفن مدیریت مجتمع

مدیر سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500 ، هنگام صدور شارژ ماهانه می تواند علاوه بر موارد بالا که بصورت اتوماتیک در برگ شارژ درج می شوند.

توضیحات، پیام و اطلاعاتی را نیز درج نماید تا همزمان با چاپ برگ شارژ به مالکان و مستاجران اطلاع رسانی شود.

نمونه برگ شارژ سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500 و مقادیر درج شده در آن

سطح اطمینان

حفاظت و امنیت اطلاعات برای همه حائز اهمیت است، در سامانه مدیریت مجتمع تجاری ، ساختار عبور دومرحله ای طراحی شده تا امکان ورود ربات ها را به حداقل برسانیم .
مالک و مستاجر در صورتی می توانند وارد سیستم شوند که توسط مدیران مجتمع ها احراز هویت شده باشند و موبایل آنها در سیستم تعریف شده باشد ، پس سایر افراد نمی توانند وارد سیستم شوند و دسترسی مالک یا مستاجر در صورت حذف از مجتمع مسدود می شود
مالک یا مستاجر صرفا فقط می توانند به اطلاعات واحدهای اختصاص شده دسترسی پیدا کنند.

مجری و طراحی سامانه مدیریت مجتمع های تجاری با برند 36500 ، شرکت زیگورات پرداز سیستم قشم می باشد که  تحت شماره ثبت 7204 با موضوع فعالیت فناوری اطلاعات و ارتباطات، طراحی و تولید نرم افزار و انجام کلیه عملیات مرتبط در اداره ثبت اسناد و املاک سازمان منطقه آزاد قشم به ثبت رسیده است.

شرکت زیگورات پرداز سیستم قشم طراح سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500

متن سربرگ خود را وارد کنید