ثبت سند جمعی شارژ، مدیریت مجتمع تجاری 36500

یکی از مشکلات مدیران مالی مجتمع ها ثبت اسناد جمعی است که در سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500  با سرعت و سهولت به انجام می رسد، اپراتور با انتخاب هر یک از واحد ها ، مبلغ بدهی واحد را مشاهده می نماید .

در صورتیکه پرداخت کننده تمایل به پرداخت وجه مورد نظر برای چند واحد را داشته باشد ، اپراتور با انتخاب هر یک از واحدها ، مبلغ بدهی را مشاهده و بنا به تشخیص و تمایل پرداخت کنند ، سهم الوجه هر واحد را تعیین مینماید.
برای سهولت بیشتر و جلوگیری از بروز خطای انسانی نیز جمع مبالغ در پایین لیست به اپراتور نمایش داده میشود.
اپراتور پس از انتخاب شیوه پرداخت ( نقد ، واریز به حساب ، کارتخوان ، چک ) عملیات دریافت را به انجام می رساند.

ثبت سند جمعی شارژ، مدیریت مجتمع تجاری 36500
یکی از مشکلات مجتمع ها ثبت اسناد جمعی است که در سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500  با سرعت و سهولت به انجام می رسد.

 

حسابداری چیست؟

حسابداری اندازه‌گیری، پردازش و ارتباطات اطلاعات مالی و غیرمالی در مورد نهادهای اقتصادی مانند مشاغل و شرکت‌ها است. حسابداری که به آن «زبان تجارت» گفته می‌شود، نتایج فعالیت‌های اقتصادی یک سازمان را اندازه‌گیری می‌کند و این اطلاعات را به کاربران مختلفی از جمله سرمایه گذاران، بستانکاران، مدیریت و تنظیم کنندگان منتقل می‌کند. مشاغل حسابداری به عنوان حسابدار شناخته می‌شوند. اصطلاحات «حسابداری» و «گزارشگری مالی» اغلب به عنوان مترادف استفاده می‌شوند.

حسابداری را می‌توان به چندین زمینه از جمله حسابداری مالی، حسابداری مدیریت، حسابرسی خارجی، حسابداری مالیاتی و حسابداری هزینه تقسیم کرد. سیستم‌های اطلاعات حسابداری برای پشتیبانی از عملکردهای حسابداری و فعالیت‌های مرتبط طراحی شده‌اند. حسابداری مالی بر گزارش اطلاعات مالی سازمان، از جمله تهیه صورتهای مالی، به کاربران خارجی اطلاعات، مانند سرمایه گذاران، تنظیم کنندگان و تأمین کنندگان متمرکز است. و حسابداری مدیریت بر اندازه‌گیری، تجزیه و تحلیل و گزارش اطلاعات برای استفاده داخلی توسط مدیریت متمرکز است. ثبت معاملات مالی، به منظور اینکه خلاصه ای از منابع مالی در گزارش‌های مالی ارائه شود، به عنوان دفترداری شناخته می‌شود، که سیستم دفترداری دوبل رایج‌ترین سیستم آن است.

مدیر سایت

سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500 ، یک وب اپلیکیشن بومی و منطبق با نیاز مدیران مجتمع های تجاری - اداری ایران است که باهدف مدیریت موثر مجتمع های تجاری - اداری پایه گذاری گردیده است، این سامانه با دریافت بیش از 50 رکورد اطلاعاتی برای هر واحد بیش از 160 گزارش مدیریتی بصورت آنلاین در اختیار مدیر مجتمع می گذارد و با استفاده از پیامک خدماتی پیگیری و وصول شارژ و مطالبات مجتمع را تسهیل می نماید.