مدیریت مشاغل سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500

سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500 بصورت تخصصی و هدفمند در حال توسعه می باشد، از همین رو در تعریف مشاغل مجتمع تجاری ، شاخه و دسته بندی مشاغل با توجه به تولید گزارش های تخصصی مشاغل بر اساس کد آیسیک و ایران کد به انجام می رسد تا قابلیت اسناد قانونی نیز داشته باشند.

برای انتخاب شغل واحد تجاری ، از منوی اطلاعات واحد ها ، تب اطلاعات تجاری و اداری ، اپراتور می تواند شغل واحد را از بین 1112 عنوان معتبر انتخاب و درج نماید.

مدیریت مشاغل سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500
سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500 بصورت تخصصی و هدفمند در حال توسعه می باشد، مدیریت مشاغل نیز منطبق بر ایرانکد و آیسیک است

دسته بندی مشاغل

الکترونیک و دیجیتال، آرایشی و بهداشتی، آموزش و پژوهش، بازرگانی، بانک ها و مراکز مالی و اعتباری، پزشکی و سلامت، پوشاک، چاپ و تبلیغات، حمل و نقل، خانه، ساختمان و تاسیسات، خدمات دولتی، خدمات عمومی، خودرو و وسایل نقلیه، رستوران و غذا، سفر و گردشگری، صنعت، کشاورزی، مهندسی، ورزش، فرهنگ، هنر

کد آیسیک (ISIC) چیست؟

آیسیک مخفف International Standard Industrial Classification (سیستم بین المللی طبقه بندی استاندارد صنایع) است. کد گذاری به عنوان روش ساده و دقیق برای تعیین هویت کالا، قطعات، مدارک و اموال، سال‌ها است که در سطه شرکت هاو زنجیره‌های تأمین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

ایران کد چیست ؟

ایران‌کد، نظام ملی طبقه‌بندی و شماره‌گذاری کالا و خدمات در ایران و بخشی از برنامه‌ی مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران است. این نظام تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان را قادر می‌سازد تا کالاها و خدمات را شناسایی، طبقه‌بندی و کدگذاری کنند. ایران‌کد یک نظام اطلاعاتی برای سازمان‌دهی و تدوین اطلاعات پایه کالاها و خدمات در محدوده جغرافیایی کشور جمهوری اسلامی ایران در قالبی استاندارد شده و مدون است.

مدیر سایت

سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500 ، یک وب اپلیکیشن بومی و منطبق با نیاز مدیران مجتمع های تجاری - اداری ایران است که باهدف مدیریت موثر مجتمع های تجاری - اداری پایه گذاری گردیده است، این سامانه با دریافت بیش از 50 رکورد اطلاعاتی برای هر واحد بیش از 160 گزارش مدیریتی بصورت آنلاین در اختیار مدیر مجتمع می گذارد و با استفاده از پیامک خدماتی پیگیری و وصول شارژ و مطالبات مجتمع را تسهیل می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید