نماینده مالک، تنظیمات مجتمع، سامانه 36500

گاها در مجتمع ها، مدیریت واحد به فردی غیر از مالک واگذار می شود و این فرد به عنوان نماینده مالک شناخته می شود و بنا به اختیارات قانونی عهده دار و پاسخگویی واحد در قبال مجتمع می باشد ، در وب اپلیکیشن مدیریت مجتمع تجاری 36500 این امکان را فراهم آوردیم تا علاوه بر مالک ، امکان ثبت نماینده مالک نیز وجود داشته باشد .

نماینده مالک در سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500
نماینده مالک در سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500

 

به همین منظور در منوی اطلاعات واحد ها ، تب مالک ، علاوه بر معرفی و اختصاص مالک به پلاک ، امکان معرفی نماینده مالک نیز مهیا گردیده است.

ارسال اعلام های بدهی و نیز پرداخت صورتحساب ها علاوه بر مالک به نماینده مالک نیز ارسال خواهد شد.

 

نماینده ملک و مالک در سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500

 

مالک به چه کسی اطلاق می شود؟

مالکیت (ملکیت) به رابطه‌ای گفته می‌شود که بین شخص با شیٔ یا وسیله‌ای مادی (خانه، ماشین و…) وجود دارد. درصورتی که شخص این رابطه را از راه مشروع و درست به دست آورده باشد، قانون آن را معتبر می‌شناسد و موردحمایت قرار می‌دهد.

از موارد حمایت قانون از مالک، می‌توان به حمایت از وی دربرابر غاصب (کسی که مال را از سلطه‌ی مالک در می‌آورد یا مانع استفاده‌ی او از مال خود می‌شود) اشاره کرد.

به موجب رابطه‌ی مالکیت، این حق(حق مالکیت) به مالک شیٔ داده می‌شود که بدون داشتن مزاحم یا محروم شدن از حق قانونی خود، هرگونه استفاده را از اموال تحت سلطه‌ی (مالکیت) خود داشته باشد.

 

 

 

 

مدیر سایت

سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500 ، یک وب اپلیکیشن بومی و منطبق با نیاز مدیران مجتمع های تجاری - اداری ایران است که باهدف مدیریت موثر مجتمع های تجاری - اداری پایه گذاری گردیده است، این سامانه با دریافت بیش از 50 رکورد اطلاعاتی برای هر واحد بیش از 160 گزارش مدیریتی بصورت آنلاین در اختیار مدیر مجتمع می گذارد و با استفاده از پیامک خدماتی پیگیری و وصول شارژ و مطالبات مجتمع را تسهیل می نماید.